FQD9N25TM este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
onsemi
În stoc: 110.518
Fișă de date
Similar
Infineon Technologies
În stoc: 5.414
Fișă de date
Similar
STMicroelectronics
STMicroelectronics
Canal-N 250 V 7,4A (Tc) 2,5W (Ta), 55W (Tc) Montare pe suprafață TO-252AA
TO-252AA
FQD9N25TM
Numărul produsului DigiKey
FQD9N25TMTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
FQD9N25TM
Descriere
MOSFET N-CH 250V 7.4A DPAK
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
20 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±30V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
700 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Caracteristică FET
Stare piesă
Inactual
Disipare putere (Max)
2,5W (Ta), 55W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
250 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252AA
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
420mOhm la 3,7A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
5V la 250µA