IPD5N25S3430ATMA1 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | IPD5N25S3430ATMA1 |
Descriere | MOSFET N-CH 250V 5A TO252-3 |
Termen de livrare standard al producătorului | 18 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Canal-N 250 V 5A (Tc) 41W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO252-3-313 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | IPD5N25S3430ATMA1 Modele |
Categorie | Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs 6.2 nC @ 10 V |
Prod. | Vgs (Max) ±20V |
Serie | Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds 422 pF @ 25 V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Caracteristică FET – |
Stare piesă Activ | Disipare putere (Max) 41W (Tc) |
Tip FET | Temperatură de funcționare -55°C – 175°C (TJ) |
Tehnologie | Grad Automobile |
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss) 250 V | Calificare AEC-Q101 |
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit) 10V | Pachet dispozitiv furnizor PG-TO252-3-313 |
Rds pornit (Max) la Id, Vgs 430mOhm la 5A, 10V | Pachet/cutie |
Vgs(th) (Max) la Id 4V la 13µA | Număr produs de bază |