FQB34N20LTM
Numărul produsului DigiKey
FQB34N20LTMTR-ND - Bandă și mosor (TR)
FQB34N20LTMCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
FQB34N20LTMDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FQB34N20LTM
Descriere
MOSFET N-CH 200V 31A D2PAK
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 200 V 31A (Tc) 3,13W (Ta), 180W (Tc) Montare pe suprafață TO-263 (D2PAK)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FQB34N20LTM Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
72 nC @ 5 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3900 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
3,13W (Ta), 180W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
200 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263 (D2PAK)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
75mOhm la 15,5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2V la 250µA