STPS5L60U
Numărul produsului DigiKey
497-16321-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-16321-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-16321-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS5L60U
Descriere
DIODE SCHOTTKY 60V 5A SMB
Descriere detaliată
Diodă 60 V 5A Montare pe suprafață SMB
Modele EDA/CAD
STPS5L60U Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
220 µA @ 60 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
60 V
Pachet dispozitiv furnizor
SMB
Curent - Mediu rectificat (Io)
5A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
520 mV @ 5 A