FDN028N20
Numărul produsului DigiKey
FDN028N20OSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
FDN028N20OSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
FDN028N20OSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FDN028N20
Descriere
MOSFET N-CH 20V 6.1A SUPERSOT3
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 20 V 6,1A (Tc) 1,5W (Tc) Montare pe suprafață SOT-23-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FDN028N20 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±12V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
600 pF @ 10 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
1,5W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
20 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
2,5V, 4,5V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
28mOhm la 5,2A, 4,5V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
1,5V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
6 nC @ 4.5 V