TLV1117LV25DCYR
Numărul produsului DigiKey
296-39254-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-39254-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-39254-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TLV1117LV25DCYR
Descriere
IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT-223-4
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A SOT-223-4
Modele EDA/CAD
TLV1117LV25DCYR Modele
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
100 µA
PSRR
75dB (120Hz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-223-4
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
1,3V la 800mA