FDMS86200DC
Numărul produsului DigiKey
FDMS86200DCTR-ND - Bandă și mosor (TR)
FDMS86200DCCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
FDMS86200DCDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FDMS86200DC
Descriere
MOSFET N-CH 150V 9.3A DLCOOL56
Termen de livrare standard al producătorului
48 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 150 V 9,3A (Ta), 28A (Tc) 3,2W (Ta), 125W (Tc) Montare pe suprafață 8-PQFN (5x6)
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
42 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2955 pF @ 75 V
Disipare putere (Max)
3,2W (Ta), 125W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
150 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
6V, 10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
17mOhm la 9,3A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA