FDMS86200
Numărul produsului DigiKey
FDMS86200TR-ND - Bandă și mosor (TR)
FDMS86200CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
FDMS86200DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FDMS86200
Descriere
MOSFET N-CH 150V 9.6A/35A 8PQFN
Termen de livrare standard al producătorului
48 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 150 V 9,6A (Ta), 35A (Tc) 2,5W (Ta), 104W (Tc) Montare pe suprafață 8-PQFN (5x6)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FDMS86200 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
46 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2715 pF @ 75 V
Disipare putere (Max)
2,5W (Ta), 104W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
150 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
6V, 10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
18mOhm la 9,6A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA