FDMS86200 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | FDMS86200 |
Descriere | MOSFET N-CH 150V 9.6A/35A 8PQFN |
Termen de livrare standard al producătorului | 48 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Canal-N 150 V 9,6A (Ta), 35A (Tc) 2,5W (Ta), 104W (Tc) Montare pe suprafață 8-PQFN (5x6) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | FDMS86200 Modele |
Categorie | Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs 46 nC @ 10 V |
Prod. | Vgs (Max) ±20V |
Serie | Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds 2715 pF @ 75 V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Caracteristică FET – |
Stare piesă Activ | Disipare putere (Max) 2,5W (Ta), 104W (Tc) |
Tip FET | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C (TJ) |
Tehnologie | Grad – |
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss) 150 V | Calificare – |
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit) 6V, 10V | Pachet dispozitiv furnizor 8-PQFN (5x6) |
Rds pornit (Max) la Id, Vgs 18mOhm la 9,6A, 10V | Pachet/cutie |
Vgs(th) (Max) la Id 4V la 250µA | Număr produs de bază |