FDB33N25TM
Numărul produsului DigiKey
FDB33N25TMTR-ND - Bandă și mosor (TR)
FDB33N25TMCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
FDB33N25TMDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FDB33N25TM
Descriere
MOSFET N-CH 250V 33A D2PAK
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 250 V 33A (Tc) 235W (Tc) Montare pe suprafață TO-263 (D2PAK)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FDB33N25TM Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
48 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±30V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2135 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
235W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
250 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263 (D2PAK)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
94mOhm la 16,5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
5V la 250µA