FDB024N08BL7
Numărul produsului DigiKey
FDB024N08BL7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
FDB024N08BL7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
FDB024N08BL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FDB024N08BL7
Descriere
MOSFET N-CH 80V 120A TO263-7
Termen de livrare standard al producătorului
48 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 80 V 120A (Tc) 246W (Tc) Montare pe suprafață TO-263-7
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
178 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
13530 pF @ 40 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
246W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
80 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263-7
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
2,4mOhm la 100A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4,5V la 250µA