AHEF1000
Numărul produsului DigiKey
AHEF1000HF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AHEF1000
Descriere
PTC RESET FUSE 32V 10A RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 32V 10 A Ih Orificiu străpuns Radial, Disc
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AHEF1000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
16 mOhms
Producător
Littelfuse Inc.
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Serie
Grad
Automobile
Ambalaj
Pungă
Calificare
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
Polimeric
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Max
32V
Pachet/cutie
Radial, Disc
Curent - Menținere (Ih) (Max)
10 A
Mărime/Dimensiune
0,925" L x 0,157" l (23,50mm x 4,00mm)
Curent - Decuplare (It)
20 A
Înălțime - Montat (Max)
1,098" (27,90mm)
Curent - Max
100 A
Grosime (Max)
Timp până la decuplare
15 s
Spațiu între derivații
0,400" (10,15mm)
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
6 mOhms