CAV25M01VE-GT3
Numărul produsului DigiKey
488-CAV25M01VE-GT3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
488-CAV25M01VE-GT3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
488-CAV25M01VE-GT3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CAV25M01VE-GT3
Descriere
IC EEPROM 1MBIT SPI 10MHZ 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
EEPROM CI memorie 1Mbit SPI 10 MHz 8-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CAV25M01VE-GT3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Frecvență ceas
10 MHz
Prod.
Timp ciclu scriere - Cuvânt, pagină
5ms
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare
2,5V – 5,5V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)