ASDAIG5-16.000MHZ-X-K-T3
Numărul produsului DigiKey
535-ASDAIG5-16.000MHZ-X-K-T3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
535-ASDAIG5-16.000MHZ-X-K-T3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-ASDAIG5-16.000MHZ-X-K-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ASDAIG5-16.000MHZ-X-K-T3
Descriere
XTAL OSC XO 16MHZ CMOS SMD
Descriere detaliată
16 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,8V – 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
7mA
Valori nominale
AEC-Q200
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ieșire
CMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,037" (0,95mm)
Tensiune - Alimentare
1,8V – 3,3V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
10µA
Stabilitate frecvență
±30ppm