BAS70-04LT1 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
onsemi
În stoc: 5.346
Fișă de date
Matrice diode Conexiune serie 1 pereche 70 V – Montare pe suprafață TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
BAS70-04LT1
Numărul produsului DigiKey
BAS70-04LT1-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BAS70-04LT1
Descriere
DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT23-3
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
BAS70-04LT1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Producător
onsemi
Curent - Scurgere inversă la Vr
10 µA @ 70 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 150°C
Stare piesă
Inactual
Grad
Configurație diode
Conexiune serie 1 pereche
Calificare
Tehnologie
Schottky
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
70 V
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3 (TO-236)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 15 mA