G3VM-401G(TR) nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Omron Electronics Inc-EMC Div
În stoc: 796
Fișă de date
Echivalente parametric
Omron Electronics Inc-EMC Div
În stoc: 0
Fișă de date
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) 4-SOP (0,173", 4,40mm)
Omron's NEW G3VM VSON MOSFET Relay
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
G3VM-401G(TR)
Numărul produsului DigiKey
39-G3VM-401G(TR)TR-ND - Bandă și mosor (TR)
39-G3VM-401G(TR)CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
39-G3VM-401G(TR)DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
G3VM-401G(TR)
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
G3VM-401G(TR) Modele
Curent de sarcină
120 mA
Prod.
Rezistență stare deschisă (Max)
35 Ohms
Serie
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Tip montare
Montare pe suprafață
Pachet dispozitiv furnizor
4-SOP
Tensiune - Intrare
1,15V c.c.
Număr produs de bază
Tensiune - Sarcină
0 V ~ 400 V