Imaginea pentru GL10-RT/30/40A/98A nu este disponibilă
GL10-RT/30/40A/98A
Numărul produsului DigiKey
2046-GL10-RT/30/40A/98A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GL10-RT/30/40A/98A
Descriere
PHOTOELECTRIC (AUTOMATION)
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Optic Senzor optic 0,394" (10mm) Activ în întuneric/Activ în lumină
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Configurație ieșire
Activ în întuneric/Activ în lumină
Producător
Pepperl+Fuchs, Inc.
Sursă de lumină
Led roșu
Ambalaj
Cutie
Metodă de conectare
Conector, M8
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
IP67
Metodă detectare
Optic
Lungime cablu
Distanță detectare
0,394" (10mm)
Tip ajustare
Fixat
Tensiune - Alimentare
10V – 30V
Temperatură de funcționare
-20°C – 60°C