G3VM-401B este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Omron Electronics Inc-EMC Div
În stoc: 0
Fișă de date
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) 6-DIP (0,300", 7,62mm)
Omron's NEW G3VM VSON MOSFET Relay
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
G3VM-401B
Numărul produsului DigiKey
Z2091-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G3VM-401B
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
G3VM-401B Modele
Curent de sarcină
120 mA
Prod.
Rezistență stare deschisă (Max)
35 Ohms
Serie
Stil terminație
Pin PC
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Inactual
Pachet/cutie
Tip montare
Orificiu străpuns
Pachet dispozitiv furnizor
6-DIP
Tensiune - Intrare
1,15V c.c.
Număr produs de bază
Tensiune - Sarcină
0 V ~ 400 V