G3VM-401AY1 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Omron Electronics Inc-EMC Div
În stoc: 293
Fișă de date
Echivalente parametric
Omron Electronics Inc-EMC Div
În stoc: 359
Fișă de date
Toshiba Semiconductor and Storage
În stoc: 782
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) 4-DIP (0,300", 7,62mm)
Omron's NEW G3VM VSON MOSFET Relay
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
G3VM-401AY1
Numărul produsului DigiKey
Z12321-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G3VM-401AY1
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
G3VM-401AY1 Modele
Curent de sarcină
120 mA
Prod.
Rezistență stare deschisă (Max)
35 Ohms
Serie
Stil terminație
Pin PC
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Tip montare
Orificiu străpuns
Pachet dispozitiv furnizor
4-DIP
Tensiune - Intrare
1,27V c.c.
Număr produs de bază
Tensiune - Sarcină
0 V ~ 400 V