G3VM-401A
Numărul produsului DigiKey
Z2089-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G3VM-401A
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V
Referință client
Descriere detaliată
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) 4-DIP (0,300", 7,62mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
G3VM-401A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent de sarcină
120 mA
Prod.
Rezistență stare deschisă (Max)
35 Ohms
Serie
Stil terminație
Pin PC
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Inactual
Pachet/cutie
Tip montare
Orificiu străpuns
Pachet dispozitiv furnizor
4-DIP
Tip releu
Releu cu cuplare optică (fotoreleu)
Agenție de aprobare
Circuit
Grad
Tip ieșire
AC, C.c.
Calificare
Tensiune - Intrare
1,15V c.c.
Număr produs de bază
Tensiune - Sarcină
0 V ~ 400 V