G3VM-101HR(TR) | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | G3VM-101HR(TR) |
Descriere | SSR RELAY SPST-NO 1.4A 0-100V |
Referință client | |
Descriere detaliată | Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) 6-SOP (0,173", 4,40mm) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | G3VM-101HR(TR) Modele |
Categorie | Curent de sarcină 1.4 A |
Prod. | Rezistență stare deschisă (Max) 200 mOhms |
Serie | Stil terminație Aripă gen „pescăruș” |
Stare piesă Ultima ocazie de cumpărare | Pachet/cutie |
Tip montare Montare pe suprafață | Pachet dispozitiv furnizor 6-SOP |
Tip releu Releu cu cuplare optică (fotoreleu) | Agenție de aprobare – |
Circuit | Grad – |
Tip ieșire AC, C.c. | Calificare – |
Tensiune - Intrare 1,33V c.c. | Număr produs de bază |
Tensiune - Sarcină 0 V ~ 100 V |