G3VM-101HR
G3VM-101HR
Omron's NEW G3VM VSON MOSFET Relay
G3VM-101HR
Numărul produsului DigiKey
Z3093-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G3VM-101HR
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 1.4A 0-100V
Referință client
Descriere detaliată
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) 6-SOP (0,173", 4,40mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
G3VM-101HR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent de sarcină
1.4 A
Prod.
Rezistență stare deschisă (Max)
200 mOhms
Serie
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 110°C
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Pachet/cutie
Tip montare
Montare pe suprafață
Pachet dispozitiv furnizor
6-SOP
Tip releu
Releu cu cuplare optică (fotoreleu)
Agenție de aprobare
Circuit
Grad
Tip ieșire
AC, C.c.
Calificare
Tensiune - Intrare
1,33V c.c.
Număr produs de bază
Tensiune - Sarcină
0 V ~ 100 V