G2R-2-DC48
G2R-2-DC48
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
G2R-2 DC48
Numărul produsului DigiKey
39-G2R-2DC48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G2R-2 DC48
Descriere
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 48V
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu DPDT (2 formă C) 48V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Modele EDA/CAD
G2R-2 DC48 Modele
Tensiune prescrisă de acționare
33,6V c.c.
Ambalaj
Tavă
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 7,2
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Formă contact
DPDT (2 formă C)
Valoare nominală contact (Curent)
5 A
Tensiune de comutare
380V c.a., 125V c.c. – max.
Tip releu
Sarcină - Comutare max.
1900VA, 625W
Grad
Curent bobină
11.5 mA
Rezistență bobină
4.17 kOhms