G2R-2-DC24
G2R-2-DC24
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
G2R-2 DC24
Numărul produsului DigiKey
39-G2R-2DC24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G2R-2 DC24
Descriere
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu DPDT (2 formă C) 24V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Modele EDA/CAD
G2R-2 DC24 Modele
Tensiune prescrisă de acționare
16,8V c.c.
Ambalaj
Tavă
Tensiune prescrisă de revenire
3,6V c.c.
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Formă contact
DPDT (2 formă C)
Valoare nominală contact (Curent)
5 A
Tensiune de comutare
380V c.a., 125V c.c. – max.
Tip releu
Sarcină - Comutare max.
1900VA, 625W
Grad
Curent bobină
21.8 mA
Rezistență bobină
1.1 kOhms