S8VK-WA96024
Numărul produsului DigiKey
Z13019-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
S8VK-WA96024
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 960W
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 40A
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Curent - Ieșire (Max)
40A
Ambalaj
Vrac
Putere (wați)
960W
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip intrare
AC sau DC
Eficiență
95%
Tensiune c.a. - Intrare
170 – 264V c.a., 265 – 300V c.a. (trifazat)
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
240V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
350V
Mărime/Dimensiune
4,39" L x 4,65" l x 4,88" Î (111,4mm x 118,0mm x 124,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V