S8VK-T12024
Numărul produsului DigiKey
Z4339-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
S8VK-T12024
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 5A
Modele EDA/CAD
S8VK-T12024 Modele
Curent - Ieșire (Max)
5A
Serie
Putere (wați)
120W
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip intrare
AC
Eficiență
89%
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
320 – 576V c.a. (trifazic)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, Partajare sarcină
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,81" L x 1,57" l x 4,92" Î (122,2mm x 40,0mm x 125,0mm)