S8VK-C12024
Numărul produsului DigiKey
Z5294-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
S8VK-C12024
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 5A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
S8VK-C12024 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
Omron Automation and Safety
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
5A
Ambalaj
Cutie
Putere (wați)
120W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip intrare
AC
Aplicații
ITE (Comercial)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
88%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-25°C – 60°C
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
90V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Capacitate intrare c.c., IP20, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
350V
Mărime/Dimensiune
4,81" L x 1,57" l x 4,92" Î (122,2mm x 40,0mm x 125,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V