S8FS-G60024CD
Numărul produsului DigiKey
Z7858-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
S8FS-G60024CD
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 600W
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 27A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
S8FS-G60024CD Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
Omron Automation and Safety
Curent - Ieșire (Max)
27A
Serie
Putere (wați)
600W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
90%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
7,48" L x 1,66" l x 4,02" Î (170,0mm x 42,2mm x 102,0mm)