KDV06DR082ET
Numărul produsului DigiKey
273-KDV06DR082ETTR-ND - Bandă și mosor (TR)
273-KDV06DR082ETCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
273-KDV06DR082ETDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
KDV06DR082ET
Descriere
RES 0.082 OHM 0.5% 1/5W 0603
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
82 mOhms ±0,5% 0,2W, 1/5W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Detectare curent Peliculă metal
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
KDV06DR082ET Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)