GK0WAM-P12WMM0-000L nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
12 (10 + 2 alimentare) Poziție conector circular Soclu, Socluri tip mamă Cupă aliaj de lipit
ODU Expert Talk: ODU Military First Mate Last Break
GK0WAM-P12WMM0-000L
Numărul produsului DigiKey
1907-1684-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GK0WAM-P12WMM0-000L
Descriere
CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
GK0WAM-P12WMM0-000L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Prod.
Culoare
Negru, Argintiu
Serie
Protecție la infiltrare
IP68 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Ambalaj
Vrac
Valoare nominală inflamabilitate material
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip conector
Ecranare
Număr de poziţii
12 (10 + 2 alimentare)
Valoare nominală curent (Amp)
1A, 5A
Dimensiune carcasă - Inserție
0
Valoare nominală tensiune
250V c.a.
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
Tip montare
Montare panou
Temperatură de funcționare
-51°C – 125°C