A10WAM-P12XMM0-0000
Numărul produsului DigiKey
1907-1655-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A10WAM-P12XMM0-0000
Descriere
CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 (10 + 2 alimentare) Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
A10WAM-P12XMM0-0000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Prod.
Culoare
Negru, Argintiu
Serie
Protecție la infiltrare
IP68 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Ambalaj
Vrac
Valoare nominală inflamabilitate material
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip conector
Ecranare
Număr de poziţii
12 (10 + 2 alimentare)
Valoare nominală curent (Amp)
1A, 5A
Dimensiune carcasă - Inserție
0
Valoare nominală tensiune
250V c.a.
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
0,276" (7,00mm)
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Temperatură de funcționare
-51°C – 125°C