NX20P5090UKAZ
Numărul produsului DigiKey
568-12897-2-ND - Bandă și mosor (TR)
568-12897-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
568-12897-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NX20P5090UKAZ
Descriere
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 15WLCSP
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator/driver alimentare 1:1 Canal-N 5A 15-WLCSP (2,56x1,54)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NX20P5090UKAZ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
Prod.
Curent - Ieșire (Max)
5A
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Rds pornit (tipic)
30mOhm
Stare piesă
Activ
Tip intrare
Tip comutator
Caracteristici
Număr de ieșiri
1
Protecție la defecțiune
Supra-temperatură, Supratensiune, Contracurent, UVLO
Raport - Intrare:Ieșire
1:1
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Configurație ieșire
Parte ridicată
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Canal-N
Pachet dispozitiv furnizor
15-WLCSP (2,56x1,54)
Interfață
Pornit/Oprit
Pachet/cutie
Tensiune - Sarcină
2,5V – 20V