NX20P3483UKAZ
Numărul produsului DigiKey
568-15322-2-ND - Bandă și mosor (TR)
568-15322-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
568-15322-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NX20P3483UKAZ
Descriere
IC PWR SWITCH 1:1 42WLCSP
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator/driver alimentare 1:1 – 5A 42-WLCSP (2,91x2,51)
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
Prod.
Curent - Ieșire (Max)
5A
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Rds pornit (tipic)
28mOhm
Stare piesă
Activ
Tip intrare
Tip comutator
Caracteristici
Viteză controlată de variație a tensiunii de ieșire
Număr de ieșiri
1
Protecție la defecțiune
Limitare curent (reglabil), Supra-temperatură, Contracurent, UVLO
Raport - Intrare:Ieșire
1:1
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Configurație ieșire
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Pachet dispozitiv furnizor
42-WLCSP (2,91x2,51)
Interfață
I2C
Pachet/cutie
Tensiune - Sarcină
2,8V – 20V