NTB0104GU12,115
Numărul produsului DigiKey
568-5204-2-ND - Bandă și mosor (TR)
568-5204-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
568-5204-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NTB0104GU12,115
Descriere
IC XLTR VL BIDIR 12-XQFN
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Nivel tensiune Translator Bidirecțional 1 Circuit 4 Canal 100Mbps 12-XQFN (2x1,7)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NTB0104GU12,115 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Semnal intrare
Producător
NXP USA Inc.
Semnal ieșire
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip ieșire
Cu trei stări, Neinversat
Stare piesă
Activ
Rată date
100Mbps
Tip translator
Nivel tensiune
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tip canal
Bidirecțional
Caracteristici
Detectare auto-direcție
Număr de circuite
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Canale per circuit
4
Pachet/cutie
12-XFQFN
Tensiune - VCCA
1.2 V ~ 3.6 V
Pachet dispozitiv furnizor
12-XQFN (2x1,7)
Tensiune - VCCB
1.65 V ~ 5.5 V