11938FB-B3N-EA-00
Numărul produsului DigiKey
12-11938FB-B3N-EA-00-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
11938FB-B3N-EA-00
Descriere
FAN 119MM X 38MM 230VAC TERMINAL
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 230V c.a. Pătrat - 119mm L x 119mm Î Sferă 110,0CFM (3,08m³/min) 2 terminale
Categorie
Zgomot
45,0dB
Producător
NMB Technologies Corporation
Putere (wați)
14,00W
Serie
RPM
RPM 3100
Ambalaj
Vrac
Terminație
2 terminale
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
230V c.a.
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 119mm L x 119mm Î
Agenție de aprobare
Lățime
38,00mm
Greutate
Flux de aer
110,0CFM (3,08m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,080A
Presiune statică
0,370inH2O (92,2Pa)
Interval de tensiune
Tip lagăr
Sferă
Material - Cadru
Aluminiu
Tip ventilator
Tubaxial
Material - Lamă
Plastic
Caracteristici
Durată de funcționare la temp.
100000 ore la 25°C