ST-4ETA203
Numărul produsului DigiKey
563-ST-4ETA203TR-ND - Bandă și mosor (TR)
563-ST-4ETA203CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
563-ST-4ETA203DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ST-4ETA203
Descriere
TRIMMER 20K OHM 0.25W J LEAD TOP
Descriere detaliată
20 kOhms 0,25W, 1/4W Derivație J Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Modele EDA/CAD
ST-4ETA203 Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Rezistență
20 kOhms
Stil terminație
Derivație J
Putere (wați)
0,25W, 1/4W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,197" x 0,177" fațetă (5,00mm x 4,50mm)
Toleranță
±20%