ST-4ETA103
Numărul produsului DigiKey
563-ST-4ETA103TR-ND - Bandă și mosor (TR)
563-ST-4ETA103CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
563-ST-4ETA103DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ST-4ETA103
Descriere
TRIMMER 10K OHM 0.25W J LEAD TOP
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 kOhms 0,25W, 1/4W Derivație J Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ST-4ETA103 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Nidec Components
Număr de rotații
1.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Rezistență
10 kOhms
Stil terminație
Derivație J
Putere (wați)
0,25W, 1/4W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,197" x 0,177" fațetă (5,00mm x 4,50mm)
Toleranță
±20%