SM-42TW504 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Nidec Components
În stoc: 0
Fișă de date
500 kOhms 0,25W, 1/4W Derivație J Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 11.0 Rotație Reglare în partea superioară
SM-42TW504
Numărul produsului DigiKey
SM-42TW504TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SM-42TW504CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SM-42TW504DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SM-42TW504
Descriere
TRIMMER 500KOHM 0.25W J LEAD TOP
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
SM-42TW504 Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Rezistență
500 kOhms
Putere (wați)
0,25W, 1/4W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,189" x 0,138" fațetă (4,80mm x 3,50mm)
Toleranță
±10%