SM-42TW104
Numărul produsului DigiKey
SM-42TW104TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SM-42TW104CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SM-42TW104DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SM-42TW104
Descriere
TRIMMER 100KOHM 0.25W J LEAD TOP
Descriere detaliată
100 kOhms 0,25W, 1/4W Derivație J Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 11.0 Rotație Reglare în partea superioară
Modele EDA/CAD
SM-42TW104 Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Rezistență
100 kOhms
Putere (wați)
0,25W, 1/4W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,189" x 0,138" fațetă (4,80mm x 3,50mm)
Toleranță
±10%