UKW1C331MPD1TD
Numărul produsului DigiKey
493-10757-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
493-10757-3-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
UKW1C331MPD1TD
Descriere
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL TH
Referință client
Descriere detaliată
330 µF 16 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 2000 ore la 85°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
UKW1C331MPD1TD Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Polarizare
Polar
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
360 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Spațiu între derivații
0,138" (3,50mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,492" (12,50mm)
Tensiune - Nominală
16 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Tip montare
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 85°C
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C