UHE1C331MPD1TD
Numărul produsului DigiKey
493-15232-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
493-15232-3-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
UHE1C331MPD1TD
Descriere
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL TH
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
330 µF 16 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 7000h la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
UHE1C331MPD1TD Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Polarizare
Polar
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
448 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Impedanță
130 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,138" (3,50mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Tensiune - Nominală
16 V
Înălțime - Montat (Max)
0,512" (13,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
7000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C