PCV1D151MCL6GS
Numărul produsului DigiKey
493-4371-2-ND - Bandă și mosor (TR)
493-4371-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
493-4371-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PCV1D151MCL6GS
Descriere
CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V SMD
Descriere detaliată
150 µF 20 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 28mOhm 3000h la 105°C
Modele EDA/CAD
PCV1D151MCL6GS Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
2 A @ 100 kHz
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Capacitanță
150 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,394" (10,00mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
0,327" L x 0,327" l (8,30mm x 8,30mm)
Tensiune - Nominală
20 V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
28mOhm
Durată de funcționare la temp.
3000h la 105°C