PCV1D151MCL1GS
Numărul produsului DigiKey
493-4373-2-ND - Bandă și mosor (TR)
493-4373-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
493-4373-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PCV1D151MCL1GS
Descriere
CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
150 µF 20 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 33mOhm 3000h la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PCV1D151MCL1GS Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Producător
Nichicon
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.9 A @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
Tip
Polimer
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Capacitanță
150 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,315" (8,00mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
0,406" L x 0,406" l (10,30mm x 10,30mm)
Tensiune - Nominală
20 V
Tip montare
Montare pe suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
33mOhm
Pachet/cutie
Radial, Încapsulat – SMD
Durată de funcționare la temp.
3000h la 105°C