LGU2W121MELB
Numărul produsului DigiKey
493-2854-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LGU2W121MELB
Descriere
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP TH
Descriere detaliată
120 µF 450 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Încapsulat – Cu înclichetare – 3000h la 105°C
Modele EDA/CAD
LGU2W121MELB Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
800 mA @ 120 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.144 A @ 50 kHz
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
1,181" diam. (30,00mm)
Tensiune - Nominală
450 V
Înălțime - Montat (Max)
0,984" (25,00mm)
Durată de funcționare la temp.
3000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-25°C – 105°C