LGU2W121MELA
Numărul produsului DigiKey
493-2853-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LGU2W121MELA
Descriere
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP TH
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
120 µF 450 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Încapsulat – Cu înclichetare – 3000h la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LGU2W121MELA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Polarizare
Polar
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
800 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.144 A @ 50 kHz
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,984" diam. (25,00mm)
Tensiune - Nominală
450 V
Înălțime - Montat (Max)
1,181" (30,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
3000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-25°C – 105°C