GYC1V470MCQ1GS nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Rubycon
În stoc: 3.763
Fișă de date
Echivalente parametric
Chemi-Con
În stoc: 241
Fișă de date
Chemi-Con
În stoc: 240
Taiyo Yuden
În stoc: 0
47 µF 35 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 60mOhm 2000 ore la 135°C
Doctor Capacitor® Episode Nine: You Callin' Me?
Doctor Capacitor® Episode Seven: What's In The Mail, Doc?
GYC1V470MCQ1GS
Numărul produsului DigiKey
GYC1V470MCQ1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
GYC1V470MCQ1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
GYC1V470MCQ1GS
Descriere
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 35V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Temperatură de funcționare
-55°C – 135°C
Producător
Nichicon
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Aplicații
Automobile
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
210 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.4 A @ 100 kHz
Tip
Hibrid
Spațiu între derivații
Capacitanță
47 µF
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. (6,30mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,240" (6,10mm)
Tensiune - Nominală
35 V
Suprafață montaj la suprafață
0,260" L x 0,260" l (6,60mm x 6,60mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60mOhm
Tip montare
Montare pe suprafață
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 135°C