PTVS28VS1UR-QX nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Bourns Inc.
În stoc: 1.968
Fișă de date
45,4V Clemă 8,8A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123W
PTVS28VS1UR-QX
Numărul produsului DigiKey
1727-PTVS28VS1UR-QXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PTVS28VS1UR-QXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PTVS28VS1UR-QXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PTVS28VS1UR-QX
Descriere
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SOD123W
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
400W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TA)
Canale unidirecționale
1
Grad
Automobile
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
28V (max.)
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Străpungere (Min)
31,1V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
45,4V
Pachet/cutie
SOD-123W
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
8,8A