PTVS28VS1UR,115
Numărul produsului DigiKey
1727-5869-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-5869-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-5869-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PTVS28VS1UR,115
Descriere
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SOD123W
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
45,4V Clemă 8,8A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123W
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TA)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
28V
Tensiune - Străpungere (Min)
31,1V
Pachet/cutie
SOD-123W
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
45,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
8,8A
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
400W