PTVS24VP1UP,115 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PTVS24VP1UP,115 |
Descriere | TVS DIODE 24VWM 38.9VC SOD1285 |
Termen de livrare standard al producătorului | 16 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 38,9V Clemă 15,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-128/CFP5 |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Protecție linie electrică Nu |
Prod. | Aplicații – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la frecvență – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C (TA) |
Tip Zener | Grad Automobile |
Canale unidirecționale 1 | Calificare AEC-Q101 |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 24V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Străpungere (Min) 26,7V | Pachet/cutie SOD-128 |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 38,9V | Pachet dispozitiv furnizor |
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 15,4A | Număr produs de bază |
Putere - Impuls maxim 600W |