PSMN7R6-100BSEJ
Numărul produsului DigiKey
1727-1104-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-1104-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-1104-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN7R6-100BSEJ
Descriere
MOSFET N-CH 100V 75A D2PAK
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 75A (Tj) 296W (Tc) Montare pe suprafață D2PAK
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
7110 pF @ 50 V
Activ
Disipare putere (Max)
296W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
D2PAK
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
7,6mOhm la 25A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
128 nC @ 10 V